تاریخچه

شركت مديريت و مهندسي پتروفرآيند الوند در فروردين سال 1383جهت ارائه خدمات مهندسي و مديريتي در پروژه هاي نفت و گاز تأسيس گرديد.

مأموريت شرکت پتروفرایند الوند در آن زمان، ارائه بهترين پيشنهادات و راه حل ها به کارفرمايان، پيمانکاران و مشاوران در زمینه صنايع نفت و گاز و پتروشيمي، نیروگاهی، مهندسی و تدارک و نصب تجهیزات(EPC) مرتبط با پروژه های خشکی(on-shore) و فراساحلی( off-shore) مبتنی بر روشهای روز دنیا بود.

استفاده از كادر تخصصي و مجرب، امكانات سخت افزاري و نرم افزاري روزآمد، روشهای کاری منسجم و بهره گیری از دیدگاه مدیریتی بنیانگذار و مؤسس این شرکت، آقای مهندس محمد اسماعیل کراچیان، که تجربيات گران سنگی در پروژه‌هاي عظيم ملی داشتند، منجر گرديد که این شرکت از همان ابتدا در سطح استانداردهاي بين‌المللي با شرکتهای معتبر داخلی و خارجی فعالیت نماید.

از جمله فعالیتهای صورت گرفته در این برهه، بازاريابي در منطقه اقيانوس هند براي شركت مهندسي و ساخت تأسيسات دريايي ايران كه ثمره آن برنده شدن در مناقصه بین المللی نصب لوله (onshore و offshore) و تاسیسات ساحلی و دریایی در بندر پاراديپ هند بود که مديريت و مهندسي این پروژه نیز به شرکت پتروفرایند الوند واگذار گردید و با موفقیت به انجام رسید.

بمنظور آشنایی بیشتر با تاریخچه شرکت پتروفرآیند الوند، لطفا فایل رزومه شرکت را از صفحه اول وب سایت دانلود و ملاحظه فرمایید.