نفت و گاز و پتروشیمی

دقت بالا، ساختار با استحکام و دارا بودن تاییدیه های مرتبط با صنایع نفت، گاز و پتروشیمی موجب شده است که فلومترهای تولیدی شرکت Badger Meter Europa GmbH یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب در سیستم های اندازه گیری و میترینگ جریان سیالات در این صنایع باشند.

فلومترهای توربینی، فلومترهای دنده ای و فلومترهای جرمی (کوریولیس) در کنار انواع فلومترهای الکترومغناطیسی و فلومترهای اولتراسونیک از انواع پر مصرف فلومترهای تولیدی این شرکت در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی می باشند.

فلومترهای دنده ای (Oval Gear Meters) انتخابی بسیار مناسب برای اندازه گیری انواع روغن ها، روانکارها و مشتقات نفتی با دقت بسیار بالا می باشد.

فلومترهای توربینی (Turbine meters) می توانند انواع سیالات مایع و گازها را با پایداری و حساسیت بسیار مطلوب اندازه گیری کنند.

برای اندازه گیری در بخش های آبرسانی، خنک کننده ها و پساب تولیدی پالایشگاه ها و واحدهای پتروشیمی، فلومترهای الکترومغناطیسی (Electromagnetic flow meters) و فلومترهای اولتراسونیک (Ultrasonic flow meters) مطمئن ترین و دقیق ترین گزینه ها هستند.

سایر فلومترهای پر مصرف در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی عبارتند از انواع روتامترها (Variable area flow meters)، فلومترهای ورتکس (Vortex flow meters) و فلومترهای اختلاف فشاری (Differential pressure flow meters).